| Neukunde? »

bundestheater.at-CARD'ı

bundestheater.at-CARD'ı Culturall ve avusturya Bundestheater'ların bedava müşteri kartı. Bu kart tüm Bundestheather'lar için geçerli: Wiener Staatsoper ve Volksoper Wien, Burg- und Akademietheater, Kasino am Schwarzenbergplatz ve Vestibül.

bundestheater.at-CARD ile her giriş bileti aldığınızda bonus puanı topluyorsunuz ve bunları sonra ucuzlatılmış tiyatrokartları için kullanabiliyorsunuz. Bunun için birşeyler satın alırken bundestheather.at-CARD'a ait giriş verilerini kullanın yada her alışverişte bundestheater.at-CARD'ınızı gösterin veya müşteri numaranızı verin.

bundestheater.at-CARD'ınızı, hesaptan para çekme izni ile veya para yükliyerek(€ 250,--), genişletebilirsiniz. O zaman daha fazla avantajlarımızdan faydalanabiliyorsunuz ve herzaman çebinizde para olmadan rahatlıkla kasalarda ve internette ödeme yapabilirsiniz.

bundestheater.at-CARD avantajlarınız:

B.at-Card detayları

bundestheater.at-CARD'ı böyle alabilirsiniz:

Sipariş formu

Aboneler bundestheater.at-Card'ı, otomatik olarak ilk aboneliği aldıkları zaman, alıyorlar.

Diyer tüm müşteriler kasalarımızdan bundestheater.at-CARD'ı isteyebilir. Yada formu yükleyin, doldurun ve bir kasaya verin yada Culturall'a gönderin veya fakslayın (+43 1 712 54 00 /22).

Daha fazla bilgiyi www.bundestheater.at den alabilrisiniz.