İnternet'te satın alma rehberi

Hiç boşuna okumayın birşeyleri bilmiyorsanız arayın burayı ve tercümanı isteyin telefona.

Genel yardım

İnternet üzerinde bilet satın almak için, tarayıcınız etkinleştirilmiş olması gerekir. Bu genellikle böyledir, eğer yinede problem çıkarsa, "Tarayıcı Yapılandırması"'a "Enformasyon" bölümüne basarak talimatları uygulayın.

Gösteri seçimi

"Ekinlikler" altında istediğiniz sıralamayı seçin(örneğin Tür->Opera, Toplam,...). Gösteriler yıl ve aya göre sıralanabilir. İstediğiniz Gösteride "Bilet Al"'a basarsanız biletlerin rezerv etme sayfasına gönderilirsiniz. Bu bir oturma planı yoluyla yapılır veya, bir giriş alanı ile koltuk seçimi yapmadan biletler alınabilir.

Koltuk seçimi yapmadan bilet almak

Kartları istenilen sayıda giriş alanını seçin ve ardından sepete almak için "İleri" butonuna tıklayınız.

Oturma planı kılavuzu

Oturma planı yüklendikten sonra, hangi koltuk bulunmaktadır görebilirsiniz. (siyah işaretli koltuklar satılmıştır). Sağ tarafta bir tıklama ile gösterilir veya tekrar gizli olabilir efsane vardır. Efsane koltuk durumu ve fiyat aralıkları hakkında bilgi verir. Her koltuk sırası / koltuk numarası, fiyat aralığı, durum ve olası indirimler hakkında kısa bilgi görüntüler. (Fare ile üstünden geçin).

Koltuk rezerv et

Sonra bir yerde (tıklayın) kullanılabilir olup olmadığını kontrol, ve sonra sizin için ayrılmıştır seçin. (Bir örnek efsane gösterilir)
Bu kontroller canlı yapılır, bu yüzden size bir yer seçerken, bir başkası zaten bu seçmiştir ortaya çıkabilir. Bu durumda bir mesaj alırsınız ve yeri işaretlenir. (Bir örnek efsane gösterilir)

Özel fiyatlar ve indirimler

Bir nokta tıklandıktan sonra mevcut özel fiyatlar ve indirimler görüntülenir.İstediğiniz ayarı seçin ve "sepete ekle" butonuna tıklayınız. Eğer sepetinize aynı ayarlarla birden fazla kart eklemek istiyorsanız, bu tek bir tıklama sol üst yapabilirsiniz. Böylece, iletişim artık ve daha hızlı sepetinize kartı verebilir.
Eğer bu davranışı istemiyorsanız, yeniden seçin "- lütfen seçin -" özel fiyat (yukarıda solda) az.

Oturma planını yakınlaştır ve kaydır

Oturma ve çevresi artırmak için, yakınlaştırma seviyesini ayarlayın veya yaklaştırma düzeyini değiştirmek veya orta fare tekerleği yukarı aşağı açmak için kaydırıcı sol üst edebilir.
Taşımak sonra yakınlaştırma kaydırıcısını yukarıdaki okları tıklayarak taşımak veya tıklayın ve boş bir alanı basılı tutun. Fare düğmesini serbest olarak, istenilen aralıkta kalması.

Oturma planı-parçası (sadece genel bir görünümü yoktur mekanları mevcuttur) değiştirin

Oda başka bir alanda yer ayırma için, oturma grafik görüntülenen kısmını sağa kadar gidebilirsiniz. Sonra bilet satın almak ve özel fiyat / indirimler ayarlamak için önce yukarıda anlatıldığı gibi aynı şekilde gitmek istediğiniz alanı seçin.

Alışveriş sepeti

Oturma planından "İleri" ye basarak Alışveriş sepetine gidebilirsiniz, eğer koltuk seçtiyseniz. Eğer (tıklandığında) bir veya daha fazla ayrılmış koltukları, sepet içinde bu biletleri var sonra. Dikkat, bu biletler için özel rezervasyonun tamamlanması devam etmekte olduğunu. Bu rezervasyon 8 dakika (toplam 30 dakika) ile sınırlıdır sonraki adım kalmıştır.
Sepeti ayrılmış bilet bakıştır. Sen, bu bir iptal fazla kart eklemek, ya bütün sepeti boşaltabilirsiniz.
Sonraki adıma geçmek için "İleri" 'ye tıklayın.

Giriş / Kullanıcı Verileri

Eğer henüz oturum değilseniz, şimdi bunu yapabilirsiniz.Sonraki adıma geçmek için "İleri"'ye tıklayın.

Teslimat ve Ödeme

Bilet istenen besleme tarafı, yanı sıra ödeme ayrıntılarını içeren bir ödeme yöntemi seçin.
Rezervasyon yapılabilir, böylece okumak ve Şartlar ve Koşulları kabul etmiş olmalıdır. "Ben şartları kabul ediyorum" altında kutusunu işaretleyerek onaylayın.
Satın alma yapmadan önce, tüm rezervasyon bilgilerinizi son bir özet geçmek için "İleri" butonuna tıklayarak.

İnternet alım tamamlanması

Rezervasyon tamamlamak için, tek bir tıklama "Emri onayla" ile internet satın görüntülenen bilgileri doğrulamak. Bu da satın alma ile ilgili tüm detayları içeren fatura sayfasında, kısa bir zaman alacaktır.

Baskı @ Home biletleri yazdır

Eğer teslimat "Baskı @ Home" seçtiyseniz, fatura sayfada yazdırma listesine bir bağlantı mevcuttur. Orada bireysel performanslar için bilet yazdırmak veya bu mümkün olan en erken ne zaman görebiliriz.
Biletleri daha sonra da olabilir "Müşteri Hizmetleri -> Bilet vurgu" basılacaktır.
Doğru bu görüntülemek için, ihtiyacınız olacak Adobe® Reader veya uyumlu bir PDF görüntüleyici.
Gişe hazırlandıktan sonra baskı @ home bilet basılmış edilemez unutmayınız. Biz geç öğlen (12 saat) kavramını etiketleri daha kartları yazdırmak istiyoruz.